Krem Anti-Rrudha Per Trupin Me Ekstrakt Shege

2,352 Lekë

Krem Anti-Rrudha Per Trupin Me Ekstrakt Shege-G-C

PËRSHKRIMI

Vaji i grejpfrut ndihmon në mbajtjen e lagështirës në lëkurë, gjë që e pengon atë nga plakja e parakohshme.

Vaji Macadamia është një vaj rigjallërues dhe rinovues që rikthen lëkurën në tonin e mëparshëm, qëndrueshmërinë, elasticitetin dhe hidratimin.

Ekstrakti i shegës është ideal për të ushqyer, hidratuar, elasticizuar dhe përmirësuar ngjyrën e lëkurës.

Produkti përmban mbi 97.5% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 250g

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Masazhoni një sasi të vogël të kremit në lëkurë derisa të përthithet plotësisht.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua, Rosmarinus Officinalis floral water (rosemary infusion), Organic Butyrospermum Parkii butter, Macadamia Integrifolia Oil, Punica Granatum Fruit Extract (pomegranate extract), Sesamum Indicum Oil (Sesame oil), Caprylic / capric triglycerides , Citrus paradisi essential Oil, Glycerin, Glyceryl monostearate, Glyceryl Stearate SE, Acrylates / Vinyl Isodecanoate Crosspolymer, Perfume, Benzoic Acid, Sorbic Acid, Dehydroacetic Acid, Benzyl alcohol.

SKU: 63475274 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close