fbpx

Kondicioner Fuego FG 120 ASW 81663

Fuego

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

34,990 Lekë

Kondicioner Fuego FG 120 ASW 81663

PERSHKRIMI:

Për një zgjidhje efikase dimër-verë dhë për të mos ndjerë ndryshimet stinore kondicionerët janë zgjedhje perfekte. Kondicionerët Fuego janë kondicionerë efikasë dhe me performancë të shkëlqyer pune.

 • Tensioni : 220-240V
 • Niveli i zhurmes (dBa) : 38 / 51 dBa
 • Lloji i gazit : R410A/650g
 • Pesha : 8.5/28 kg
 • Kapaciteti i ngrohjes në BTU : 13800 BTU/h
 • Kapaciteti ftohës : 12000 BTU/h
 • Konsumi i energjisë ne ftohje (kW) : 1.294 kW
 • Konsumi i energjisë në nghrohje (kW) : 1.285 Kw
 • Modeli : I thjeshtë
 • Marka : Fuego
 • Vëllimi i ajrit (m³/h) : 500 m³/h
SKU: 84691184 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close