Komardare Plazhi Kolltuk 184x117cm 790699-M

5,900 Lekë

Komardare Plazhi Kolltuk 184x117cm 790699-M

PERSHKRIMI:

Komardare kolltuk relaksi është zgjedhja perfekte për ju që doni të luani në ujë në mënyrë të sigurt, me fryrje dhe i bërë nga materiale me cilësi të lartë, përmban valvola për të parandaluar rrjedhjet e ajrit, si dhe që vjen me dy doreza anësore për siguri më të mirë.

  • Materiali : Vinil i butë
  • Ngjyra : Blu, zezë dhe të bardhë
  • Përmasat : 184x117cm

 

Category: Tag:

SHOPPING CART

close