Komardare me personazhe, PVC, mikse 111114-M

650 Lekë

Komardare me personazhe, PVC, mikse 111114-M

PERSHKRIMI :

Shtojini deteve te nxehta te veres dinamiken e lojerave per femijet tuaj. Per ti bere femijet me kreative dhe te gezuar buze detit. Pradhuar nga materiale te paster dhe te qendrueshem. Gjithashtu per ti bere femijet me te sigurte dhe te dashurojne ujin, duke perdorur kete produkt shume interesant.

Category: Tag:

SHOPPING CART

close