Kavo lidhëse për biçikletë me kod DUNLOP, 150 cm, 10 mm 51821

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

490 Lekë

Kavo lidhëse për biçikletë me kod DUNLOP, 150 cm, 10 mm 51821

PERSHKRIMI:

Kjo kavo lidhëse bën të mundur bllokimin e biçikletës tuaj në mënyrë të sigurt kudo që do e kyçni. Është e pajisur me një bllok numrash në mënyrë që të kombinoni kodin përkatës për hapjen dhe mbylljen e kavos.

  • Materiali : Celik
  • Gjatësia : 150 cm
Kavo lidhese per biciklete 3
Kategori: Etiketa: , , ,

SHOPPING CART

close