Karikues Remax RC-073th 3 ne 1

Krahasoni

1,197 Lekë

Karikues Remax RC-073th 3 ne 1-BALK

PERSHKRIMI:

Fishe Remax RC-073th.

Dizajn i vecante.

Vjen me 3 koka te ndryshme per karikim,

Micro, Type-C dhe Lightning, pra mund te perdoret per cdo telefone. 3 ngjyra te ndryshme, te verdhe, te zeze dhe te bardhe.

Marka:Remax.
Modeli:RC-073th.
SKU: 87249587 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close