fbpx

Kafe filter, Kooper, 800 W, 1.2 Lt, 220-240 V 803095

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

3,990 Lekë

Kafe  filter, Kooper, 800 W, 1.2 Lt, 220-240 V 803095

PERSHKRIMI:

Për të apasionuarit e kafes dhe për ata persona të cilëve kafja ju shijon kur e bëjnë vetë kjo makinet kafeje do ishte zgjedhje perfekte. Mjaft praktike dhe funksional për në zyrë apo shtëpi. . Ka kapacitet 1.2 Lt dhe nje fuqi prej 800 W. Matëriali i kupës ështe qelq.

  • Tipi : Bërse kafeje filter
  • Fuqia : 800 W
  • Tensioni : 220-240 V
  • Kapaciteti : 1.2 Lt

SHOPPING CART

close