Kabinë dushi, xham 5 mm, H198x80x80 cm 23274

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

20,700 Lekë

Kabinë dushi, xham 5 mm, H198x80x80 cm 23274

PERSHKRIMI:

Seti “Bobble Soap” kabinë+pllakë dushi ka një stil të sofistikuar që shton elegancën në dekorin e tualetit tuaj. Ky set përbëhet nga dyer me xham transparent blu të temperuar i cili është katër deri në pesë herë më i fortë se sa xhami standard. Forma harkore e kabinës dhe dyert me rrëshqitje kursejnë hapësirën në banjën tuaj. Korniza prej alumini siguron qëndrueshmërinë e strukturës dhe është e lehtë për t’u montuar. Xhami blu transparent i kabinës dhe korniza e aluminit kombinohet shumë mirë me lavamanët prej xhami transparent për një pamje sa më moderne të tualetit tuaj.

 • Forma : Harkore
 • Materiali : Xham I Temperuar
 • Gjerësia : 80 cm
 • Thellësia : 80 cm
 • Lartësia : 198 cm
 • Materiali i kornizës : Alumin
 • Përfshihet pllaka : Po
 • Materiali i pllakës së hekurit : ABS
Kabine dushi 20 Kabine dushi 21 Kabine dushi 22

SHOPPING CART

close