fbpx

Hekur rrobash, Fuego, 2600W, 450 ml, pllakë qeramike 801518

Fuego

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

3,390 Lekë

Hekur rrobash, Fuego, 2600W, 450 ml, pllakë qeramike 801518

PERSHKRIMI:

Hekurat e rrobave janë një pajisje e pandashme për çdo shtëpi. Evoluimi i tyre i ka krijuar lehtësimin e përdorimit dhe ka ritur efikasitetin e tyre. Ata gjithashtu kanë një përdorim të gjerë në industrinë fasone dhe tekstile.

 • Fuqia : 2600W
 • Tensioni : 220-240V
 • Kapaciteti i depozitës : 450ml
 • Materiali i pllakës së hekurit : Qeramike
 • Vetëpastrim : po
 • Antibakteriale : po
SKU: 43414227 Category: Tags: , , , ,

SHOPPING CART

close