fbpx

Hekur rrobash BRAWN, 2000 W, 100 gr/min, 280 ml, 2 m 800955

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

4,990 Lekë

Hekur rrobash BRAWN, 2000 W, 100 gr/min, 280 ml, 2 m 800955

Hekurat e rrobave janë një pajisje e pandashme për çdo shtëpi. Evoluimi i tyre ka krijuar lehtësimin e përdorimit dhe ka rritur efikasitetin e tyre. Ata gjithashtu kanë një përdorim të gjerë në industrinë fasone dhe tekstile.

  • Fuqia : 2000 W
  • Tensioni : 220-240 V
  • Kapaciteti depozitës/qeses : 280 ml
  • Presioni : 100 g/min
SKU: 78863113 Category: Tags: , , , ,

SHOPPING CART

close