fbpx

Hekur rrobash BOSCH, TDA102200 49738

Bosch

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

5,990 Lekë

Hekur rrobash BOSCH, TDA102200 49738

PERSHKRIMI:

Hekurat e rrobave janë një pajisje e pandashme për çdo shtëpi. Evoluimi i tyre ka krijuar lehtësimin në përdorim dhe ka ritur efikasitetin e tyre. Ata gjithashtu kanë një përdorim të gjerë në industrinë fasone dhe tekstile.

 • Tipi : Hekur rrobash
 • Tensioni : 220-240V
 • Fuqia : 2200W
 • Kapaciteti i Depozitës (L) : 300ml
 • Gjatesia e kabllit : 1.9m
 • Temperatura e kontrolluar : Po
SKU: 79622654 Category: Tags: , , , , ,

SHOPPING CART

close