fbpx

Hekur fuego, 2600W, 450ml, 220-240V, pllake qeramike 801935

Fuego

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

2,990 Lekë

Hekur fuego, 2600W, 450ml, 220-240V, pllake qeramike 801935

PERSHKRIMI:

Hekurat e rrobave janë një pajisje e pandashme për çdo shtëpi. Evoluimi i tyre i ka krijuar lehtësimin e përdorimit dhe ka rritur efikasitetin e tyre. Ata gjithashtu kanë një përdorim të gjerë në industrinë fasone dhe tekstile.

  • Fuqia : 2600W
  • Tensioni : 220-240V
  • Kapaciteti i depozitës : 450ml
  • Materiali i pllakës së hekurit : Qeramike
SKU: 64812652 Category: Tags: , , , ,

SHOPPING CART

close