fbpx

Gushore per femije 2 Cope

299 Lekë

Gushore per femije 2 Cope 1197042-J

PERSHKRIMI:

Gushore per femije të porsalindur me të shtypura dhe blu me yje të bardhë.

Me një peshqir të pasëm dhe brendshme  nga uji, ato thithin rrjedhjet gjatë vaktit dhe në të njëjtën kohë plotësojnë pamjen e foshnjës tuaj.

Ata fiksohen me shirit velkro dhe materiali mbron nga acarimet e lëkurës së ndjeshme të foshnjës tuaj.

SKU: 59972833 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close