fbpx

Grilë elektrike, Fuego ZM-902B, 2200W, 180°C, permasat 29×24 cm 801936

Fuego

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

4,990 Lekë

Grilë elektrike, Fuego ZM-902B, 2200W, 180°C, permasat 29×24 cm 801936

PERSHKRIMI:

Kjo grillë është mjaft kompakte dhe ju kursen mjaft hapësirë, si dhe ju jep mundësinë të përgatisni ushqim të shpejtë dhe të shijshëm. Grilla ka një sipërfaqe e cila ngrohet shumë shpejt por që nuk ngjit, kështu ushqimi është gjithmonë i pastër dhe përgatitet mjaft shpejt.

  • Fuqia : 2200W
  • Tensioni : 220-230V
  • Materiali i veshjes : Qeramike
SKU: 19593122 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close