Govate Portative Per Femije

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

8,400 Lekë

Govate Portative Per Femije

Shume praktike dhe te thjeshta, keto govata portative shoqerohen me nje ndenjese per sigurine e femijes tuaj.

Mund te palosen lehtesisht duke shtypur butonin ne 4 kembe, ne menyre qe te zene sa me pak vend.

Ka nje doreze me te cilen mund ta varni ne mur ose ta merrni lehtesisht kudo qe shkoni.

Te perbera nga silikon dhe plastike, keto govata jane zgjidhja perfekte per te lare femijen tuaj.

SKU: 59836534 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close