Gomine per Wc ekscentrike 24106

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

266 Lekë

Gomine per Wc ekscentrike 24106

PERSHKRIMI:

Gominat për WC janë aksesorë të domosdoshëm të cilët realizojnë inkastrimin perfekt të çdo lloj shkarkuesi.Materiali përbërës I gominës është PP(polipropilen)+elastomer e cila ofron rezistencë të lartë ndaj kimikateve dhe veti të`shkëlqyera izoluese.Gjatësia e gominës është 10cm me një diametër shkarkimi 110 mm dhe jashtëqendërsi 20 mm.Gomina ekscentrike”Dost” ka një sistemi instalimi të thjeshtë dhe montohet lehtësisht

 • Lloji artikullit : Gominë WC-je ekscentrike
 • Marka : Dost
 • Materiali : PP(polipropilen)+elastomer
 • Gjatesia (cm) : 10
 • Diametri (cm) : 11
 • Shkarkimi : N-100mm
 • Jashtëqendërsia (cm) : 2
 • Numri i Modelit : 04.11.00.00

SHOPPING CART

close