fbpx

Furrë inkaso, Candy, 65 lt, A, 8 programe gatimi, me vetpastrim, 59.5×59.5×56.7 cm 801913

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

29,990 Lekë

Furrë inkaso, Candy, 65 lt, A, 8 programe gatimi, me vetpastrim, 59.5×59.5×56.7 cm 801913

PERSHKRIMI:

Furrë inkaso Candy. Eshtë gjenerata e re e pjekjes e cila aktivizon të gjithë elementet e ngrohjes dhe punon në mënyrë multidimensionale. Nxjehja e siperme dhe e poshtme, nxehja ovale e kombinuar me ventilatorin operon në mënyrë sekuenciale për një shpërndarje të nxehtësisë në gjithë pjesen e brëndshme. Kjo teknikë lejon që të piqen disa ushqime njëkohesisht. Me anë të dritave halogjene të furrës ju mund të kontrolloni lehtësisht ushqimin tuaj teksa gatuhet. Produktet Candy që kanë klasën e energjisë A jo vetëm që kontribuojnë në kursimin e buxhetit të familjes, por edhe në mjedisin natyror.

 • Fuqia : N/A
 • Kapaciteti : 65 Lt
 • Klasi i energjisë : A
 • Materiali : Metal
 • Përmasat e furrës : N/A
 • Kombinime gatimi : 8
 • Ventilim i brendshëm : Po
 • Paneli i kontrollit : Me butona
 • Stakim automatik : Po
 • Aksesorët e përfshirë : Po
 • Tensioni : 230 V
 • Gjerësia : 59.5 cm
 • Thellësia : 56.7 cm
 • Lartësia : 59.5 cm
SKU: 65433158 Category: Tags: , , ,

SHOPPING CART

close