fbpx

Fshese korenti IMETEC Eco Tecnology, tekologji cikloni, 2 funksone ne 1, Doreza rrotulluese me kabllo, Sistemi i filtrimit: 4 nivele, 425W, 220-240V, gjatesia e kabullit 5m 88787

Imetec

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

9,990 Lekë

Fshese korenti IMETEC Eco Tecnology, tekologji cikloni, 2 funksone ne 1, Doreza rrotulluese me kabllo, Sistemi i filtrimit: 4 nivele, 425W, 220-240V, gjatesia e kabullit 5m 88787

PERSHKRIMI:

Fshesa me Vakum Imetec është një paisje gjerësisht e perdorur, me format specifike bën të mundur pastrimin (pavarësisht nga pozicioni dhe materiali). Eshtë e përshtatur për ambiente ku është i vështirë pentrimi.

 • Tipi : Fshese korenti
 • Fuqia : 425 W
 • Kapaciteti (L) : 0.6 L
 • Numri i funksioneve : 2 ne1
 • Sistemi filtrimit : 4 nivele
 • Pesha : 2.3kg
SKU: 29215169 Category: Tags: , , ,
Marka

Imetec

SHOPPING CART

close