fbpx

Frigorifer HOTPOINT XH8 T2O XZH/1 54089, klasi A++, 234 Lt, 104 Lt ngrirje, 38dba, inoks, 189x72x60 cm 800110

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

69,900 Lekë

Frigorifer HOTPOINT XH8 T2O XZH/1 54089, klasi A++, 234 Lt, 104 Lt ngrirje, 38dba, inoks, 189x72x60 cm 800110

PERSHKRIMI:

Frigoriferët HOTPOINT janë një zgjidhje ideale për çdo familje. Ata nuk karakterizohen vetëm nga stili dhe finesa e ndërtimit por dhe nga fuksionaliteiti i lartë dhe klasi i kursimit të energjisë.

 • Tipi : Frigorifer
 • Kapaciteti NETO (Ngriresi/Freskuesi) : 338 Lt
 • Klasi i Energjise : A++
 • Tensioni : 220-240V
 • Ngjyra : Argjend
 • Niveli i zhurmes (dBa) : 38 dB
 • Marka : Ariston
 • Përmasa : 189x60x72 cm
SKU: 14669653 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close