fbpx

Frigorifer Fuego FGTM5205XNF, Inox, permasa 54.5×59.5×141.7 Cm, 220-240 V

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

35,990 Lekë

Frigorifer Fuego FGTM5205XNF, Inox, permasa 54.5×59.5×141.7 Cm, 220-240 V

PERSHKRIMI:

Frigoriferët FUEGO janë një zgjidhje ideale për çdo familje. Ata nuk karakterizohen vetëm nga stili dhe finesa e ndërtimit, por dhe nga fuksionaliteiti i lartë dhe klasi i kursimit të energjisë.

 • Tipi : Frigorifer
 • Marka : Fuego
 • Përmasa : 54.5×59.5×141.7 Cm
 • Ngjyra : Inox
 • Tensioni : 220-240 V
 • Kapaciteti NETO (Ngriresi/Freskuesi) : 205 Lt
 • Modeli : Me ajër
 • Klasi i Energjise : A+
SKU: 66499248 Category: Tags: , , ,

SHOPPING CART

close