fbpx

Frigorifer BEKO DNE 26000 EU2 SILVER 45812

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

47,990 Lekë

Frigorifer BEKO DNE 26000 EU2 SILVER 45812

PERSHKRIMI:

Frigorifer BEKO DNE 26000 EU2 SILVER. Frigoriferët BEKO janë një zgjidhje ideale për çdo familje. Ata nuk karakterizohen vetëm nga stili dhe finesa e ndërtimit por dhe nga fuksionaliteiti i lartë dhe klasi i kursimit të energjisë.

 • Marka : BEKO
 • Tipi i ngrirjes : Ngrires i siperm
 • Kapaciteti NETO (Ngriresi/Freskuesi) : 49L
 • Ngjyra : Argjend
 • Tipi i vendosjes : Qendrim i lire
 • Gjerësia : 54 cm
 • Lartësia : 158 cm
 • Materiali i rafteve : Xhami
 • Thellësia : 60 cm
 • Nderrimi i hapjes se deres : Po
 • Paneli i kontrollit : Mekanik
 • Klasi i Energjise : A
 • Mbrojtja e ushqimeve : Po
 • Niveli i zhurmes (dBa) : 40
 • Detajet e Garancise : 60 Muaj
 • Tensioni : 230V
 • Modeli : DNE 26000 EU2
 • Kompresori : 1
 • Ndërohet krahu I deres : Po
 • Ngrirja : Manuale
 • Përmasa : 158x60x54cm
 • Shperndares uji : Jo
 • Alarm : Jo
SKU: 28583536 Category: Tags: , , ,

SHOPPING CART

close