fbpx

Freskuese Elektra EV-1811K.1-1 .18″, 45 W, D46 cm, me 3 shpejtesi, helike metalike 86369

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

2,690 Lekë

Freskuese Elektra EV-1811K.1-1 .18″, 45 W, D46 cm, me 3 shpejtesi, helike metalike 86369

PERSHKRIMI:

Për ju që kërkoni freskinë pranë natyrales përdorni këtë kategori ventilatorësh . Janë shumë estetikë dhe lehtësisht të montueshëm.Pastrohen lehtësisht.

 • Tipi : Ventilator
 • Fuqia : 45 W
 • Numri i funksioneve : 3 shpejtësi
 • Materiali i helikës : Metal
 • Materiali : Metal/plastik
 • Diametri : 46 cm
 • Gjatësia e kabllit : 1.8 m
SKU: 68711181 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close