Epilator Per Femra DSP-80012

4,746 Lekë

Epilator Per Femra DSP-80012-UD

PERSHKRIMI:

-Përshtatet në mënyrë të përkryer për të gjithë ata që duan lëkurë të lëmuar

-Aparaturë elektrike për heqjen e qimeve.

-Të rehatshme dhe siguron heqjen e flokëve pa dhimbje.

-Epilatori është një mënyrë e shpejtë dhe efektive për të hequr qimet e padëshiruara nga këmbët dhe krahët.

-Largon qimet nga rrënja deri në 4 javë.

– Rigritja e flokëve është më e ngadaltë dhe më e saktë.

– E gjithanshme e Rimbushshme:

– Furçë pastruese, masazhuese, mbajtëse, kokë furçë pastruese, rroje

-Perfekte për linja bikini dhe sqetull.

-Paj wireless, mund të përdoret me ose pa kordon.

– Mund të përdoret pa kabllo për 40 minuta pas një karikimi të plotë.

-4 koka të ndryshme për zona të ndryshme të trupit.

– Frekuenca: 50-60 Hz.

-Tensioni: 100-240V.

-Kapaciteti i baterisë: 1000 mAh.

-IPX4 80012.

-Frekuenca: 50-60 Hz.

-Tensioni: 100-240V.

-Bateria: 1000mAh.

-Përmasat: 12 * 5 * 3cm .

 

SKU: 79382714 Category: Tags: , , ,

SHOPPING CART

close