fbpx

Ekspres kafeje, Delux, 1250 W, 15 bar, 75 °C, 2 kafe, 60 dB 810274

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

15,990 Lekë

Ekspres kafeje, Delux, 1250 W, 15 bar, 75 °C, 2 kafe, 60 dB 810274

PERSHKRIMI:

Ekspres kafe Delux I vogël, i pa zhurmshëm dhe një pajisje praktike për pregatitjen e një kapuçino të shijshme, late makiato ose një dopjo ekspres. Ju mund të pregatisni 1 ose 2 filxhan në të njëjtën kohë, gjithashtu ka edhe funksionin e ngrohjes, filxhanet tuaj do të jenë të ngrohtë. Filloni ditën me një kafe perfekte në shtëpi. Fuqia: 1250 W. Madhësia 31x19x33cm. Falë mbajtësit të filtrit të dyfishtë, mund të përgatitni 2 gota në të njejtën kohë! Nën një presion prej 15 bar dhe një temperaturë prej 75 ° C, makina përgatit për ju, pije të nxehtë dhe aromatike. Funksioni i ngrohjes ju lejon të shijoni me qetësi shijen dhe aromën e kafes, pa brengën se ajo do të ftohet shpejtë. Aparati i kafesë Espresso Deluxe ka një kontroll dhe tregues të lehtë – një zgjedhje e mrekullueshme për përdorim të përditshëm. Vetëm prekni dhe rrotulloni dorëzën – dhe kafja juaj është tashmë duke u përgatitur!

  • Fuqia : 1250 W
  • Presioni : 15 bar
  • Niveli i zhurmës : 60 dB

SHOPPING CART

close