fbpx

Divan, strukturë metalike (golden), tapiceri tekstili, portokalli, 185x81xH84 cm 241663

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

27,500 Lekë

Divan, strukturë metalike (golden), tapiceri tekstili, portokalli, 185x81xH84 cm 241663

PERSHKRIMI:

Krijo një tërheqje komode në dhomën tuaj të ndenjes me këtë divan. Një zgjedhje e përkryer për t’u mbledhur me miqtë dhe familjen tuaj. Ky divan do të jetë vendi juaj i preferuar në shtëpi. Falë cilësisë së tij të lartë do t’ju shërbejë për shumë vite që do të vijnë.

 • Materiali i strukturës : Strukturë metalike
 • Materiali veshës : Tapiceri tekstili
 • Ngjyra : Portokalli
 • Krahu i këndit : n/a
 • Nevojitet montim : Po
 • Gjerësia : 185 cm
 • Thellësia : 81 cm
 • Lartësia : 84 cm
SKU: 28332579 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close