fbpx

Divan, me hapje krevat, strukturë metalike (zezë/floriri), tapiceri tekstili, bezhë, 203x92xH86 cm; Hapje krevat: 175x110xH43 cm 241661

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

31,750 Lekë

Divan, me hapje krevat, strukturë metalike (zezë/floriri), tapiceri tekstili, bezhë, 203x92xH86 cm; Hapje krevat: 175x110xH43 cm 241661

PERSHKRIMI:

Krijo një tërheqje komode në dhomën tuaj të ndenjes me këtë divan. Një zgjedhje e përkryer për t’u mbledhur me miqtë dhe familjen tuaj. Ky divan do të jetë vendi juaj i preferuar në shtëpi. Falë cilësisë së tij të lartë do t’ju shërbejë për shumë vite që do të vijnë.

 • Materiali i strukturës : Strukturë metalike
 • Materiali veshës : Tapiceri tekstili
 • Ngjyra : Bezhë
 • Krahu i këndit : n/a
 • Nevojitet montim : Po
 • Përmasat : 203x92xH86 cm; Hapje krevat: 175x110xH43 cm
SKU: 13528285 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close