fbpx

Divan 2 vendësh, DREAM, strukturë druri, tapiceri tekstili, gri, 186x95xH94 cm 240494

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

44,490 Lekë

Divan 2 vendësh, DREAM, strukturë druri, tapiceri tekstili, gri, 186x95xH94 cm 240494

PERSHKRIMI:

Divani 2-sh DREAM me nje dizenjo bashkohore, moderne dhe mahnitëse i veshur me tapiceri tekstili të një densiteti të lartë. Ky divan është bërë në një strukturë të fortë me mbushje sfungjeri dhe filtri dhe i veshur me tekstil luksoz për atë ndjenjë krejtësisht relaksuese. Divan me dizenjo elegante punuar nga dore artistësh për të sjell një pjesë tërheqëse dhe luksoze e cila do të kompletojë çdo hapësirë jetese. I bukur dhe me stil, divani DREAM siguron një vend të qetë për ju dhe mysafirët tuaj për t’u ulur dhe relaksuar. Me pamjen mikpritëse dhe komode, ky divan do të jetë elementi kryesor dhe i përkryer për dhomën tuaj të ndenjes. Kombinim i bërë me gusto krijon një vështrim të ri dhe tërheqës i cili do të shndrisë dhomën tuaj të ndenjes.

 • Materiali i strukturës : Strukturë druri
 • Materiali veshës : Tapiceri tekstili
 • Ngjyra : Gri
 • Krahu i këndit : n/a
 • Nevojitet montim : Jo
 • Gjerësia : 186 cm
 • Thellësia : 95 cm
 • Lartësia : 94 cm
 • Cilësia e sfungjerit : 5,500 – 36 kg/m³
 • Rezistenca ndaj fërkimit : 45000
SKU: 39133789 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close