Detox Lares Micellar Pastrues I Thelle Me Qymyr Per Fytyren

1,624 Lekë

Detox Lares Micellar Pastrues I Thelle Me Qymyr Per Fytyren-G-C

PËRSHKRIMI

Kujdesuni për lëkurën tuaj me “Carbon Micellar Facial Solution DEEP CLEANSING” nga CAFÉMIMI Solucioni Micellar pastron dhe heq Make-Up në mënyrë efektive, përmirëson gjendjen e lëkurës.

Qymyri pastron lëkurën nga toksinat, normalizon punën e gjëndrave dhjamore.

Ekstrakti i limonit në mënyrë aktive ushqen lëkurën me substanca të dobishme.

Provitamina B5 rikthen dhe mbron lëkurën, normalizon metabolizmin qelizor dhe ka një efekt anti-inflamator.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore.

SASIA:  200ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni në fytyrë me një pëlhurë pambuku dhe pastroni butësisht fytyrën dhe qafën tuaj.

I përshtatshëm për përdorim të përditshëm.

Ndërprisni përdorimin nëse shfaqet acarim.

Vetëm për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua Cymbopogon Schoenanthus (Lemongrass) Extract (Vitamin B3), Panthenol (Provitamin B5), Allantoin, Citric Acid, Sodium Citrate, Threonine, Biotin (Vitamin B7), Perfume, Dehydroacetic Acid, Benzoic Acid, Benzyl Alcohol, Charcoal Powder (Coal), Polyglyceryl-10 Stearate, Polyglycer -10, Polyglyceryl-10 Myristate, Sodium Dehydroacetate

SKU: 94126327 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close