, , , ,

Deluxe Perfect Smooth Compact Foundation 9.00 g

(2 customer reviews)
LR

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

3,990 Lekë

Clear

Deluxe Perfect Smooth Compact Foundation 9.00 g

Ton kremoz kompakt për një pamje të perfeksionuar të lëkurës.
Mbulon parregullësitë shpejt dhe thjeshtë.
Me forcë mbuluese konstruktive, mesatare për një lëkurë me shkëlqim mesatar.
Me faktor mbrojtës SPF 30 të vërtetuar.
Disponohet në 6 tone ngjyrash natyrale.
Në qese mëndafshi dhe me sfungjer.

Marka

LR

Nuanca

beige, Beige Noisette, Dark Beige, Hazelnut, Light Beige, Porcelain

Based on 2 reviews

4.5 overall
1
1
0
0
0

Add a review

 1. Ilsa (verified owner)

  Super

  Ilsa

 2. Adele (verified owner)

  Good quality

  Adele

SHOPPING CART

close