, , , ,

Deluxe High Impact Lipstick 3.50gr

(2 customer reviews)
LR

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

2,800 Lekë

Deluxe High Impact Lipstick 3.50gr

Buzëkuq kremoz delikat për një përjetim intensiv ngjyrash.
I zhyt buzët në ngjyrë sensuale dhe u jep atyre thellësi joshëse.
Me pigmente intensive ngjyrash për ngjyrë të pastër.
Me përmbajtje inovative për një pamje luksoze nga mat deri në shkëlqim.
Përhapje e njëtrajtshme e ngjyrës, që qëndron gjatë dhe ndjesi lëkure e mëndafshtë.
Në 6 nuanca emocionuese.

Based on 2 reviews

4.5 overall
1
1
0
0
0

Add a review

 1. Verene (verified owner)

  Good service

  Verene

 2. Batilda (verified owner)

  The product is firmly packed

  Batilda

SHOPPING CART

close