, , , ,

Deluxe Bright Highlighter 2.50gr

(2 customer reviews)
LR

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

2,990 Lekë

Deluxe Bright Highlighter 2.50gr

siegel_10.jpg

Laps praktik evidentues për ngjyrë të gjallëruar dhe të freskët.
I bën të zhduken shenjat e lodhjes dhe fsheh parregullësitë.
Me vaj ushqyes amaranti dhe bisabolol.
Me vaj australian myrte dhe optisolTM.
I thjeshtë për t’u matur përmes sistemit shtyp-rrotullo.
Disponohet në 2 ngjyra natyrale.

Based on 2 reviews

4.5 overall
1
1
0
0
0

Add a review

 1. Keyla (verified owner)

  Super

  Keyla

 2. Margerita (verified owner)

  Very fast delivery

  Margerita

SHOPPING CART

close