, , , ,

Colours Liquid Eyeliner 2.50 ml

(2 customer reviews)
LR

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

1,200 Lekë

Clear

Colours Liquid Eyeliner 2.50 ml

siegel_10.jpg

Ngjyra intensive për linja preçize, të drejta.
Thahet shpejt dhe qëndron gjatë.
Tundeni përpara përdorimit.
Disponohet në 2 ngjyra

Marka

LR

Nuanca

Absolute Black, Dark Brown

Based on 2 reviews

4.0 overall
0
2
0
0
0

Add a review

 1. John (verified owner)

  Good service

  John

 2. Enkela (verified owner)

  Good quality

  Enkela

SHOPPING CART

close