, , , ,

Colours Laps për Vetullat

LR

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

1,200 Lekë

Spastroje

Colours Laps për Vetullat

siegel_10.jpg

Evidenton vetullat në mënyrë natyrale dhe shumë ekspresive.
Ana e hollë: për të mbushur dhe konturuar.
Ana e trashë: për të mbushur dhe për t’i kaluar sipër.
Disponohet në 2 ngjyra.

colours laps per vetullatcolours laps per vetullat cashmere cremecolours laps per vetullat cashmere brown

Marka

LR

Nuanca

Cashmere Brown, Cashmere Creme

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Colours Laps për Vetullat”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close