, , , ,

Colours Hije për Sytë 2.50gr

(2 customer reviews)
LR

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

1,350 Lekë

Clear

Colours Hije për Sytë 2.50gr

siegel_10.jpg

Fuqi e dyfishtë ngjyrash për një vështrimin perfekt.
Ngjyra që shkndërrijnë për fuqi intensive.
Përbërje pudre delikate me pjesëza të vogla që reflektojnë dritën.
Me minerale dhe phycocorail®.
Pa përmbajtje pudre.
Disponohet në shumë ngjyra.

Marka

LR

Nuanca

Cashmere ‘n‘ Copper, Gold 'n' Bronze, Mauve ‘n‘ Plum, Mint 'n' Pine Green, Rose ‘n‘ Grey, Sky ‘n‘ Water, Taupe ‘n‘ Bronze, Vintage Rose n'Grape

Based on 2 reviews

5.0 overall
2
0
0
0
0

Add a review

 1. Hermiona (verified owner)

  The product is firmly packed

  Hermiona

 2. Savannah (verified owner)

  Very fast delivery

  Savannah

SHOPPING CART

close