, , , ,

Colours Buzëkuq Glossy 1.60gr

(2 customer reviews)
LR

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

1,150 Lekë

Colours Buzëkuq Glossy 1.60gr

siegel_10.jpg

Kombinimi perfekt i buzëkuqit dhe shkëlqyesit.
Qëndron gjatë dhe hidraton.
Me shije joshëse frutash.

Based on 2 reviews

4.5 overall
1
1
0
0
0

Add a review

 1. Konceta (verified owner)

  Good quality

  Konceta

 2. Laney (verified owner)

  Super

  Laney

SHOPPING CART

close