Buton kasete “Delta20” dy butona krom-115.100.11.1 224674

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

6,500 Lekë

Buton kasete “Delta20” dy butona krom-115.100.11.1 224674

PERSHKRIMI:

Butoni kasetës “Delta20” ofron funksionalitet të shumëfishtë me dy butona shkarkimi.Ky buton është I përshtatshëm për kasetën inkaso 24669.Butoni kasetës “Delta20” inkasohet në mur dhe në pamje mbetet pllaka plastike ,gri e cila përshtatet lehtësisht me çdo dekor. Shtojini tualeti tuaj një produkt praktik dhe cilësor!

  • Materiali : Plastik
  • Ngjyra : Gri
  • Gjerësia : 24.6 cm
  • Lartësia : 16.4 cm
Buton kasete Delta20 dy butona krom 115.100.11.1 224674

SHOPPING CART

close