fbpx

Blender IMETEC 7590C, 150W 48067

Imetec

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

2,990 Lekë

Blender IMETEC 7590C, 150W 48067

PERSHKRIMI:

Blenderi i perimeve është një pajisje mjaft e domosdoshme për çdo familje. Kursen kohë dhe rrit larminë e kuzhinës tuaj.

 • Tensioni : 220-240V
 • Fuqia : 170W
 • Materiali : Inoks
 • Ngjyra : Bardhe/argjend
 • Kombinimet : 1 shpejtesi
 • Marka : Imetec
 • Sasia e paketimit : 1
Marka

Imetec

SHOPPING CART

close