fbpx

Blender dore, Adler, 300 W, 220-240V 50/60Hz 810405

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

2,150 Lekë

Blender dore, Adler, 300 W, 220-240V 50/60Hz 810405

PERSHKRIMI:

Një blender i përparuar falë të cilit lehtë mund të përgatitet një brumë i shijshëm krepi ose një kokteil. Eshtë i pajisur me një motor që kursen energji me fuqi 200W dhe me thika të bëra prej çeliku inox që sigurojnë përdorim efikas dhe të heshtur. Eshtë i lehtë për t’u përdorur dhe pastruar falë aksesorit të lëvizshëm dhe është i pajisur me një dorezë ergonomike.

  • Fuqia : 400 W
  • Kapaciteti : N/A
  • Tensioni : 220-240 V
SKU: 54587925 Category: Tags: , , , ,

SHOPPING CART

close