Bide, me montim ne tokë, e bardhë, porcelan, H40x36x53.5 cm 21890

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

5,550 Lekë

Bide, me montim ne tokë, e bardhë, porcelan, H40x36x53.5 cm 21890

PERSHKRIMI:

Stili tradicional i bidesë IDEALINE ndërthuret mjaft mirë me elegancën dhe qëndrueshmërinë e saj.

Dizenjuar në linja të harkuara, kjo bide ofron raportin ideal përmasë-formë që përmbush nevojat tuaja.

Aksesorët e fiksimit përfshihen në paketim për të thjeshtësuar montimin

 • Mënyra e montimit : Montim në tokë
 • Materiali : Porcelan
 • Ngjyra : E bardhë
 • Përmasa e akseve : 16.5 cm
 • Thellësia : 40 cm
 • Gjerësia : 36 cm
 • Lartësia : 53.5 cm

Bide me montim ne toke e bardhe porcelan H40x36x53.5 cm 21890

SHOPPING CART

close