fbpx

Bërëse kokoshkash RUSSELL HOBBS, 1200W, plastike, 28.7×17.5×16.4 cm, (e bardhë- e kuqe) 800009

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

4,990 Lekë

Bërëse kokoshkash RUSSELL HOBBS, 1200W, plastike, 28.7×17.5×16.4 cm, (e bardhë- e kuqe) 800009

PERSHKRIMI:

Bëni kokoshka në kuzhinë tuaj pa shtuar vaj me këtë makinë kokoshka RUSSELL HOBBS Fiesta. Kjo makinë kokoshka i fryn kokrrat e misriT pa nevojën e yndyrës në sajë të ajrit të nxehtë. Pop-corns janë më pak kalorike. Me doser dhe kapak transparent.

 • Tipi : Bërëse kokoshkash
 • Fuqia : 1200W
 • Marka : Russell Hobbs
 • Materiali : Plastik
 • Përmasa : 28.7×17.5×16.4cm
 • Ngjyra : E Bardhe + e kuqe
SKU: 57689813 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close