BB – Krem Fytyre Lekure Perfekte

3,010 Lekë

BB – Krem Fytyre Lekure Perfekte-G-C

PËRSHKRIMI

Zbuloni tonin e përsosur natyror me BB Cream PERFECT SKIN nga CAFÉ MIMI! BB – kremi ka një cilësi delikate me një efekt të lehtë tonifikimi, siguron një mbulim të përsosur dhe të barabartë, është plotësisht i padukshëm në lëkurë dhe siguron një ton të përsosur dhe krejtësisht natyral të lëkurës jepë butësi të lezetshme dhe një pamje të shëndetshme.

Ekstarktet hidratues të bazuar në përbërës natyral dhe mineral siguron hidratim të thellë të menjëhershëm, ruan rininë dhe shëndetin e lëkurës, e bën atë të lëmuar, përmirëson qëndrueshmërinë dhe elasticitetin.

Kremi BB mund të përdoret më vete ose si bazë për aplikimin e make-upit.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore, nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

SASIA: 50ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni kremin në mënyrë të barabartë në lëkurën e pastruar nuk kërkon shpëlarje.

I përshtatshëm për përdorim të përditshëm.

Vetëm për përdorim të jashtëm.

PËRBËRSIT

Aqua, Cyclopentasiloxane, Caprylic / Capric, Triglyceride, Isononyl Isononanoate, Propanediol, Glycerin, Dimethicone, Octydodecanol, Octyldodecyl Xyloside, PEG-30 Dipolyhydroxystearate, CI 77891, Hydroxyethyl Sodium Acrylatearate Dimethicone Crosspolymer, Moisturizing Complex: Xilitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Perfume, CI 77499, CI 77491, CI 77492, Hydrogenated Lecithin

SKU: 58747378 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close