Balsam Per Ruajtjen E Ngjyres Se Flokut Me Avokado Dhe Ekstrakt Moringa

1,596 Lekë

Balsam Per Ruajtjen E Ngjyres Se Flokut Me Avokado Dhe Ekstrakt Moringa-G-C

PËRSHKRIMI

Balsami me ekstrakt avokado mbron flokët e ngjyrosur nga humbja e ngjyrës, thatësisë dhe brishtësisë, ushqen dhe rigjeneron në mënyrë aktive, i bën flokët elastikë, të lëmuar me shkëlqim dhe lehtëson stilimin.

Ekstrakti Moringa hidraton në mënyrë të përkryer lëkurën e kokës dhe flokët, falë përmbajtjes së lartë të vitaminave C, E dhe biotinës, forcon gjëndrat e flokëve.
Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 250ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni një sasi të vogël balsami në flokë të pastër dhe të lagur përgjatë gjithë gjatësisë duke e lënë përreth 5 minuta dhe shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

Për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua, Persea Gratissima (Avocado) Oil (Avocado Oil), Butyrospermum parkii (Shea Butter) Oil (Shea Butter), Vegetable Glycerin (from Vegetable Oils), Moringa Pterygosperma (Moringa) Extract (Moringa Extract), Cetearyl Alcohol (from Coconut Oil) ), Behentrimonium Chloride, Caprylic / Capric Triglyceride, Lawsonia Inermis (Henna) flower extract (henna extract), Betaine (from sugar beet), Panthenol (provitamin B5), Tocopheryl Acetate (vitamin E), Hydroxyethylcellulose Perfume (from cellulose), Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Silicone Quaternium-18, Trideceth-6, Trideceth-12, Polyquaternium-10, Citric Acid

SHOPPING CART

close