Balsam Per Floke Te Holle Dhe Te Brishte Me Buckthorn Deti Rus

Krahasoni

2,324 Lekë

Balsam Per Floke Te Holle Dhe Te Brishte Me Buckthorn Deti Rus-G-C

PËRSHKRIMI

Vaji i Sea buckthorn ushqen dhe rikthen flokët, i jep një vëllim të mahnitshëm dhe lehtëson stilimin. Kompleksi i proteinave bimore vulos flokët, mbron nga brishtësia dhe stresi.

Vaji esencial Ylang-ylang mbron flokët dhe i jep shkëlqim të mahnitshëm.

SASIA: 250ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni një sasi të vogël balsami në flokë të pastër dhe të lagur përgjatë gjithë gjatësisë duke e lënë përreth 5 minuta dhe shpëlajeni me ujë të ngrohtë. Për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua with infusion of: Hippophae Rhamnoides (Sea buckthorn) Fruit Extract (Sea buckthorn extract), Vaccinium Macrocarpon (Cranberry) Fruit Extract (Cranberry extract), Tilia Cordata (Linden) Flower Extract (Linden flower extract), Butyrospermum Parkii (Shea) Butter ( Shea Butter), Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Vegetable Glycerin (Vegetable), Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Inulin (from Chicory root) (from Chicory root), Caprylic / Capric Triglyceride, Vegetable Protein Complex: Hydrolyzed Wheat Protein, Hydrolyzed Rye Protein, Hydrolyzed Oats Protein, Oryza Sativa (Rice) Extract (Rice Extract), Citric Acid, Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Hydroxyethylcellulose, Hydroxyethylcellulose ,Cananga Odorata (Ylang-Ylang) Flower Oil (Ylang-Ylang essential oil), Sodium Benzoate, Potassium Sorbate.

SHOPPING CART

close