Balsam Flokesh Me Keratin

1,876 Lekë

Balsam Flokesh Me Keratin.G-C

PËRSHKRIMI

Seria PROFESIONALE e balsamit është një kombinim i kujdesit dhe bukurisë absolute të flokëve, si dhe një qasje shkencore për krijimin e produkteve novatore të bazuara në përbërës natyralë.

Provoni balsamin PROFESSIONAL të keratinës nga CAFÉ MIMI për flokë të dëmtuar dhe me ngjyrë.

Balsami depërton thellë në strukturën e flokëve, i rikthen dhe i jep energji.

Komponenti i Keratinës siguron restaurim efektiv të flokëve të dëmtuar nga brenda dhe përgjatë gjithë gjatësisë, i jep elasticitet, forcë, shkëlqim natyral, dhe i bën më të menaxhueshëm.

Ekstraktet e Ginkgo Biloba, rrënja e xhenxhefilit dhe uji i luleve Frangipani forcojnë flokët, ushqejnë dhe rikthejnë nivelet natyrore të lagështisë nga rrënjët deri në skaj, Gjalpi i Sheas hidraton flokët, duke i bërë të fortë dhe të shëndetshëm.

Për të rritur efektin, ne rekomandojmë përdorimin e shampos dhe maskës PROFESSIONAL nga CAFÉ MIMI me keratin. ”

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 300ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni një sasi të vogël balsami në flokë të pastër dhe të lagur përgjatë gjithë gjatësisë duke e lënë përreth 5 minuta dhe shpëlajeni me ujë të ngrohtë. Për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua, Plumeria Alba (Frangipani) Flower Water, Cetearyl Alcohol, Ginkgo (Ginkgo Biloba) extract (Ginkgo Biloba extract), Zingiber (Ginger) Root extract (Ginger root extract), Butyrospermum parkii (Shea) Butter (butter Shea), Caprylic / Capric Triglyceride, Hydrolyzed Keratin (hydrolyzed Keratin), Vegetable Glycerin (vegetable source), Persea Gratissima (Avocado) Oil (Avocado oil), Behentrimonium Chloride, Hydroxypropyl Guar, Hydroxypropyltrimonium chloride), Hydroxypropyltrimonium chloride (from Guar gum) (Provitamin B5), Perfume, Silicone Quaternium-18, Trideceth-6, Trideceth-12, Polyquaternium-10, Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Linalool, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Benzyl , Citral, Citric Acid.

 

SKU: 53838431 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close