, ,

Aparat Fotografik Per Femije

(2 customer reviews)

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

2,800 Lekë

Aparat Fotografik Per Femije

PERSHKRIMI

Ky aparat fotografish per femije vjen ne dy ngjyra, blu dhe roze.

Jepini mundesine femijeve tuaj te fotografojne momentet e tyre me te bukura me kete aparat fotografish.

 • Ekran 2″ IPS
 • Porte Mini USB per karikim
 •  Vend per karte memorie. Karta e memories nuk eshte e perfshire ne paketim.
 • Foto dhe video me rezolucion te larte
SKU: 46386357 Categories: , , Tags: , , , ,

Based on 2 reviews

4.0 overall
0
2
0
0
0

Add a review

 1. Lucas (verified owner)

  Super

  Lucas

 2. Maram (verified owner)

  Good quality

  Maram

SHOPPING CART

close