,

DRONE QUADCOPTER CSJ X7 PRO PRO FPV RC 2.4GHz, RROTULLIM 3D, 2-AKSE GIMBAL , KAMERA WIFI HD 4K, VENDQENDRIM NE LARTESI, GPS, OPSION NDJEKJEJE, RIKTHIM NE SHTEPI ME NJE BUTON

(2 customer reviews)

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni
Availability:

Out of stock

22,050 Lekë

Out of stock

X7 PRO GPS është një quadcopter RC i palosshëm që siguron kamerë të dyfishtë me rrjedhë optike të ndërrueshme dhe kokë mekanike vetë-stabilizuese me 2 boshte, dhe kohë të gjatë fluturimi deri në 25 minuta dhe 50 herë kamerën e zmadhimit. Fotografi ajrore ultra HD 4K dhe koha e gjatë e fluturimit ju lejojnë të bëni fotografi dhe video më të bukura dhe të përjetoni një proces më të mirë të fotografisë ajrore.

Karakteristika:

Kamera 4K, wifi 5G, stabilizues mekanik me 2 boshte, një buton për të ngritur / ulur / kthim, kontroll gjestesh, foto, pozicionim optik, GPS, fluturim sipas trajektores, më ndiq, fluturim sipas pikës se caktuar, kthimi automatik në shtëpi kur nuk ka bateri, prodhimi MV.

Kamera me rezolucion të lartë 4K me një kënd të rregullueshëm 110 gradë kap pamjen më të bukur dhe ofron një imazh super të mprehtë, duke ruajtur detajet më autentike.

Telefoni celular merr imazhin nga transmetimi i ndjeshëm dhe i qëndrueshëm 5G wifi në distancë ju lejon të shihni imazhin ajror me ngjyrën e vërtetë. Distanca e transmetimit në kohë reale është deri në 800m.

Droni mund të fluturojë 360 ° rreth teje në pikën specifike. Është e lehtë të bësh fotografi të skenave të mëdha duke fluturuar përreth.

Me një modul optik të rrjedhës dhe një sistem pozicionimi të modulit GPS, në mënyrë që brenda dhe jashtë të ketë një performancë të mirë fluturimi, dhe droni mund të fluturojë automatikisht dhe me saktësi kur nuk ka mjaftueshëm bateri.

Bateria me kapacitet të madh 7.4V 2800mAh arrin 25 minuta kohë të gjatë fluturimi për ta bërë fluturimin më të lumtur dhe ju lejon të eksploroni një botë më të madhe.

Droni ju lejon të vendosni rrugën e dëshiruar të fluturimit me një sërë pikash specifike, duke ngritur përvojën e fluturimit.

Specifika:

Emri: X7 PRO GPS Drone

Permasat: 19 * 8.5 * 7cm(I Palosur);  39 * 34 * 7cm(I Hapur)

Koha e fluturimit: 25 min

Frekunca WiFi: 5G

Distanca e transmetimit 600-800m

Lartesia maksimale: Rreth 120m

Bateria: 7.4V 2800mAh lithium

Koha e karikimit: Rreth 6h

Fuqia e motorit: 1700/KV

Kamera e perparme

Kend te rregullueshem 110°

Rezolucioni i videos: 2048*1080P

Rezolucion i fotos: 4096*3072P

Formati i fotos: JPEG

Formati i videos: MP4

Memorje e zgjerueshme me karte memorje SD: 64GB Micro SD

Distanca e kapjes se fotove dhe videove me shenjat e duarve: 1-5m

Kamera e poshtme

Rezolucioni: 1280*720p

Telekomanda

Frekuence 2.4G

Distanca e kontrollit rreth 1200m

4 bateri AA

Pako permban:

1* RC Drone

1* Telekomande

1* Seti telekomande

1* Fishe karikimi USB

1* Set helikash rezerve

1* Set vidash

1 * Manual perdorimi

1* Kacavide

1* Cante

3* Bateri Droni

1611108243512971718131916

 

SKU: 4001159415073 Categories: ,

Based on 2 reviews

4.5 overall
1
1
0
0
0

Add a review

 1. Viktorie (verified owner)

  The product is firmly packed

  Viktorie

 2. Irene (verified owner)

  Good quality

  Irene

SHOPPING CART

close