,

DRONE QUADCOPTER 4DRC MARK300, KAMERA 4K HD, WIFI 5G, VENDQENDRIM NE LARTESI, GPS, OPSION NDJEKJEJE, RIKTHIM NE SHTEPI ME NJE BUTON

(2 customer reviews)

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni
Availability:

Out of stock

22,500 Lekë

Out of stock

‘- Me krahe te palosshem, i thjeshte per tu mbajtur dhe praktik.

– Kamera HD ESC 4k me kend te gjere. Kamera mund te levizet 90 grade nga telekomanda.

– Me funksion 5G WIFI.  Droni lidhet me aplikacionin dhe ju mund te shikoni pamjen dhe te kapni foto e video ne kohe reale.

– Fluturim i asistuar me GPS. Ju siguron detaje te sakta te pozicionimit te dronit tuaj. Droni automatikisht do te kthehet ne shtepi pikerisht kur bateria e tij eshte e dobet ose sinjali eshte i dobet kur fluturon jashte rrezes, duke mos u shqetësuar kurre per humbjen e dronit.

– Pozicionim Optical Flow. Lartesi ne pike fikse, ne kete menyre ai kap foto me te qarta ne ambientet e brendshme dhe jashte.

– Opsioni i mbajtjes në lartësi. Duke vendosur presionin e ajrit jashte, quadcopter mund te rri pezull ne ajer ne menyre te qendrueshme, duke e bere me te lehte shkrepjen.

– Koha e fluturimit 26 minuta. Bateria inteligjente me kapacitet te larte 11.1V 4000mAh jep deri ne 26 minuta kohe fluturimi.

– Motor pa furca karboni. Eshte kaq i qete, por shume i fuqishem kur fluturon. Prishja ndodh rralle dhe zevendesimi i motorit kerkohet rralle, gje qe e ben fluturimin tuaj me te kendshem.

– Opsioni Follow Me. Droni automatikisht do t’ju ndjeke dhe kap foto e video kudo qe te levizni. Te mban ne kornize ne çdo kohe, me lehte per te marre fotografi komplekse, siguron fluturim pa duar dhe selfie.

Hapni aplikacionin e dronit, perdorni planin e fluturimit ne maje te gishtave tuaj, thjesht vizatoni nje itinerar ne ekran, helikopteri automatikisht do te fluturoje sipas shtegut te dhene.

-Zgjidhni nje pike, atehere droni do te fluturoje rreth pikes ne nje rreth.

 

Specifika:

Emri: M1 RC Brushless drone

Kamera e levizshme: 90°

Kamera me kend te gjere: 120°

Frekuenca: 2.4GHz

Distanca e kontrollit me telekomande: 1800-2000 Metra

Koha e karikimit: 4.5 ore

Koha e fluturimit: 25-28 Minuta

Metoda e transmetimit: FPV

Distanca e transmetimit te pamjes: 500-600 Metra

Rezolucioni i fotos: 4096*3072P

Rezolucioni i videos: 2048*1080P

Bateria e telekomandes: 3.7V 300mAh e rikarikueshme

Bateria e Quadcopter: 11.1V 4000mAh Lithium

Permasat: 45*40*12cm (I hapur),11*22*9cm(I Mbyllur)

Pesha: 560g

 

Pako permban:

1 x RC Quadcopter

1 x Telekomande

1 x Kacavide

1 x Bateri

1 x Fishe karikimi USB

2 x Helika rezerve

1 x Manual perdorimi

2223031

32

SKU: 4001077614666 Categories: ,

Based on 2 reviews

4.5 overall
1
1
0
0
0

Add a review

 1. Lamia (verified owner)

  The product is firmly packed

  Lamia

 2. Armani (verified owner)

  Very fast delivery

  Armani

SHOPPING CART

close