fbpx

Zmerilues, 135W, 11000RPM, përmasa e letrës- 92×230 mm, KA300-QS 56045

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

4,890 Lekë

Zmerilues, 135W, 11000RPM, përmasa e letrës- 92×230 mm, KA300-QS 56045

PERSHKRIMI:

Zmerilues me motor 135 W i cili gjeneron deri në 11000 RMP për zmerilim të shpejtë dhe efikas. Shumë i përshtatshem për zmerilime në materiale të ndryshme si druri, metali, betoni, etj. Bazë me material special për letra zmeriluese me kapje. I dizenjuar për të ulur vibrimet gjatë punës. I pajisur me dorezë kundër rrëshqitjes dhe me një kapje komode e bën atë mjaft të kontrollueshme. Pluhri i krijuar gjatë punës grumbullohet në filtër duke e mbajtur sipërfaqen tuaj të punës të pastër.

  • Fuqia : 135 W
  • Shpejtësia maksimale : 11000 RPM
  • Permasa e letrës : 92x230mm
  • Marka : Black&Decker
SKU: 54827617 Category: Tag:

SHOPPING CART

close