Xhel Dushi Pastron Dhe Ushqen Ne Thellesi Me Avokado Dhe Rozmarine

Krahasoni

952 Lekë

Xhel Dushi Pastron Dhe Ushqen Ne Thellesi Me Avokado Dhe Rozmarine G-C

PËRSHKRIMI

Xhel dushi nga CAFÉ MIMI pastron butësisht lëkurën pa e tharë atë dhe e lë lëkurën tuaj të ndjehet e freskët dhe komode.

Ekstraktet e avokados dhe gjethet e pemës së Neem të përfshira në përbërje lehtësojnë në mënyrë efektive inflamacionin, luftojnë skuqjet në lëkurë dhe kanë një efekt antioksidues.

SASIA: 100ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni sasinë e kërkuar të xhelit në lëkurën e lagur, masazhojeni përreth 5 minuta dhe shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

Vetëm për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua with infusion of: Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract (Avocado Extract), Rosmarinus Officinalis Leaf Extract (Rosemary Extract), Sodium Coco Sulfate, Cocamidopropyl Betaine (from Coconut Oil), Sodium Cocoamphoacetate, Vegetable Glycerin (Vegetable Acetate) (Vitamin E), Melia Azadirachta Leaf Extract (Neem Tree Leaf Extract), Melia Azadirachta Flower Extract (Neem Flower Extract), Sodium Chloride, Parfume, Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Linalool, Limonene

SKU: 43921246 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close