fbpx

Ventilator Fuego DEES-65B, 3 shpejtësi, H173 cm 87164

Fuego

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

22,990 Lekë

Ventilator Fuego DEES-65B, 3 shpejtësi, H173 cm 87164

PERSHKRIMI:

Për ju që kërkoni freskinë pranë natyrales përdorni këtë kategori ventilatorësh . Janë shumë estetikë dhe lehtësisht të montueshëm.Pastrohen lehtësisht.

 • Tipi : Ventilator
 • Fuqia : 200 W
 • Numri i funksioneve : 3 shpejtësi
 • Materiali i helikës : Metal
 • Materiali : Metal/plastik
 • Lartësia (cm) : 173 cm

SHOPPING CART

close